RORO na dvoudence ve Skřipově

No, pár minut to zabralo, ale nekonec jsem se tím prokousal…pokud chceš jít rovnou na video, klikni zde 🙂

Oficiální text distributora

Kdo neví, tak Skřipováci každej rok pořádají sranda dvoudenní závod. A když píšu dvoudenní, tak pod tím si někteří představují 5 denní kalbu na dráze. Psal jsem to už několikrát, je to ta nejlepší šance si trochu přičichnout k závodění, bez nějakých stresů. Všude je pohoda, pivo, sluníčko (ehm), děcka, holky (ehm), autíčka a pivo. Takže snad se tam příští rok potkáme.

Poděkování

Ještě takhle od klávesnice chci klukům ze Skřipova (krátké “i”, pozor na to!) znova poděkovat za to qantum času, které tomu museli věnovat. I když se video točí více kolem nás, kluků, co spolu RORíme, chtěli jsme tam chytit co nejvíce z dění na akci a co nejvíce obličejů.

Omluva

Zároveň se musím omluvit za to, že na videu není vše co se událo (ne, že bych byl škodolibá svině, ale třeba nanášení spreje na hlavu mě mrzí). U něčeho jsem prostě nebyl (otvírám pozici druhého kameramana, kdyby měl někdo zájem :D), něco jsem natočil stylem “moje mamka” – přišel jsem na flek, namířil tam, kde jsem očekával akci, vpynul natáčení, počkal, až se vše zajímavé uděje, zapnul natáčení a 5 minut kameroval přesun na další lokaci. A párkrát jsem zapomněl zapnout mikrofon, se kterým ještě nejsem sžitý. A zase jsem naboural drona, naštěstí tentokrát se vysral na mou záchranu a zachránil se sám. No a nafilmovat vyhlášení mě z nějakého důvodu ani nenapadlo. Po těch 2 dnech jsem byl celý vedle sebe…ale jinak šlo vše podle plánu, prostě profík 😀

Disclaimer

Snad to nebude svou délkou nudit, ale aspoň je větší šance, že se tam účastníci aspoň na na pár vteřinách najdou.

PS: Příště se nejdřív zeptáme a pak teprve vzlítneme 🙂
PPS: Droní záběry jsou hlavně více vzadu, abyste to hned nevypnuli…a abych dodržel časovou posloupnost i bez transfunkcionéru kontinua. Zoltan!

Videa

Tady je odkaz na Youtube. Vzhledem k tomu, že, jako vždy, jsem se s majiteli písniček zatím neshodnul na tom, jestli je můžu použít nebo ne (aby bylo jasno, já tvrdím, že je to nezabije), zatím je problém s přehráním na mobilu. Z toho důvodu máte níže video i s odkazem ke stažení přímo z našeho serveru, pokud byste měli výše zmíněný problém. Když nebudete video vydávat za své, pouštějte ho, kde je libo 🙂

ke stažení 1080 (514mb)

Použitá hudba

  • Florence Florence + The Machine – No Light, No Light (Official Instrumental)
  • Can’t Stop Won’t Stop – Mighty & High …děkuju Martinu Chalupovi za inspiraci 🙂

Sdílej