Report z prvního výjezdního zasedání

Buďte dobří, Roráci,

máme za sebou první výjezdní (a dokonce výroční) zasedání RORO a přátel. Stihli jsme nejen ples, doborčinnou aukci, závod ve skoku širokém a a grillfest, ale taky probrat některé záležitosti týkající se RORO a dráhy. Tady jsou ty nejdůležitější, které se vás dotknou.

Rada a členové spolku

Na Alešovu žádost se přeskupila rada spolku. Z původní trojce Honza, Aleš, Ondra se stala trojce Honza, Ondra, Tomáš. Navíc jsme rozšířili základnu o Martina, takže dohromady, s Alešem jako řadovým členem, nás je momentálně 5. Což už je počet dostatečný k tomu, abychom byli schopni organizovat stavbu dráhy, akce na ni pořádané a další aktivity, které pro vás děláme nebo se chystáme dělat.

Začátek stavby

Rozhodli jsme se nemeškat a začít s úpravou plochy pro Rorburgring už letos. Konrétně 3.12.2016 začneme s kácením porostu. Na tuto akci jste samozřejmě zvaní a, nebudeme zapírat, i potřební. Čím více dobrovolníků se ukáže a pomůže, tím více toho stihnem (nebo tím dříve skončíme).

Zimní sezóna

Zimní sezónu započneme co nejdřív. Bližší informace a ankety (zatím) na facebooku.

Web, FB, Twitter

Tady se změní několik věcí. Nově s tímhle bude pomáhat Martin, takže čekejte více úderných a vtipných vstupů z naší strany. Zároveň přesuneme ankety z FB na web a to z prostého důvodu – jsou mezi námi tací, kteří FB nemají a nechtějí mít. A jelikož my to respektujeme a nechceme je připravit o účast na hlasováních, budeme ankety publikovat na webu. A samozřejmě hned posílat odkaz na FB, aby o nic nepřišli ani lidé zvyklí trávit čas tam.

Sdílej