Novinky kolem dráhy

Ano, ano…poslední dobou vás všechny trochu zanedbáváme a neposíláme novinky ohledně dráhy. Aspoň ne sem na web. Ale nebojte se nic, práce se nezastavily. Ba naopak, ale vezmu to od začátku.

Neustále nás bombardujte sadou, víceméně opakujících se otázek. Od “kde seženu ty fajn hadry” přes “jak se jmenoval první uzbecký kosmonaut” až po “proč jste přišli na naši planetu” a “myslíte to vážně”? Je jich samozřejmě víc a na některé otázky zatím neumíme odpovědět (třeba divák Honza se ptal, jestli jsou pohodlnější tanga nebo trenky. Ani jeden z nás trenky nenosí, takže nebudeme předstírat odbornost na dané téma). Nicméně pár odpovědní pro vás máme:
1. U Vietnamců na tržišti za 16 korun. Stejně jako víno. A ty tanga.
2. Vladimir Dzhanibekov (Aleš na FB dodal pár nezajímavých detailů).
3. Náš pán Zoltan! nás vyslal sehnat co nejvíce obrázků z fappeningu.
4. Ano.
Odpověď na 4. otázku podložím nedávným pokrokem v kauze Rorburgring. Nejen, že se nám po nekonečných brigádách povedlo vykácet a uklidit, ale včera jsme na pozemek nahnali bagristu (i s bagrem). Ten dráhu odpařezil a i celkem srovnal do požadované nakloněné roviny. Tudíž máme za sebou už dva důležité kroky. Momentálně řešíme nákup a dovoz materiálu na povrch a nákup materiálu na tribunu. Zůstaňte nalazeni, brzy se vrátíme s dalšími novinkami.

Jako vždy děkujeme všem věrným pomocníkům za neutuchající zápal při budování. Jejich jména se objeví na zdi nářků, kterou slavnostně zapijeme při otevření.

Sdílej