Naše nové agitační video – RORO: Lůzrů elita

Každý z nás chtěl kdysi hračky, na které rodiče neměli, na které by policajti nekývli nebo dokonce takové, které ještě neexistovaly. A nemyslím tím akční figurku Esmeraldy ani ultrarealistickou sexpannu z Japonska. Myslím tím airsoftky, hračky na ovládání, padák a…no dobře, japonskou sexpannu. Latex ani bavlnu nemáme, airsoftu se věnujeme jen střídmě, ale na hračky na vysílačku, na ty my jsme kanóni.

Koukni na video a jestli se ti to zalíbí, není nic jednoduššího než se k nám přidat. Facebook skupina je nejlepší způsob jak nás kontaktovat.

Na videu je vidět velká část akcí, kterých jsme se jako RORO zúčastnili. Samozřejmě tam není všechno, protože nemáme dedikovaného válečného kameramana, jen pár ochotníků, kteří nemůžou být všude 🙂

UPDATE 1: Protože nebohé vydavatelství přišlo o 63 haléřů za song, vypli nám zvuk. Řešíme to s YT, třeba se podaří ta koruna žiďákům z LA zaplatit a zvuk zase bude. Jestli ne, stěhujeme se na Vimeo 🙂 Stay tunned.

UPDATE 2: Kašleme na Youtube. Otevřeme si vlastní videoportál  a bude tam blackjack a… videa dole už jsou funkční, celou tiskovou zprávu si přečtěte zde: Reupload agitačního videa

UPDATE 3: Yutoube se zalekl odlivu diváků a zvuk zase pustil. JE tosamozřejmě zásluhou mých nebetyčných diplomatických schopností.

Vimeo

odkaz pro sdílení – https://vimeo.com/194001252

Youtube

odkaz pro sdílení – https://www.youtube.com/watch?v=XmyXtKRFxlM

Plná kvalita přímo z FTP

odkaz pro stáhnutí – http://www.rorostrava.cz/files/luzru-elita/RORO%20logo%20v1_6_1.mp4

Sdílej