Losi Ten SCTE (Losík)

Přibyl do rodiny až dlouho po prvním autě (dobře, 2 měsíce asi nejsou zas tak dlouho) a ještě se ani nezabydlel…jak jezdí se dozvíme již brzy (opatrné noční popojetí nepočítám). Je sice z druhé ruky, ale z ruky německé a podle toho, jak vypadá vnitřek, tak i ruky ochranářské. Akorát kastle už zažila lepší časy, ale tak vypadá i moje měsíc stará kastlez Troopera

Zatím jen fotky z depa:

Tak prvních 6 packů je vyježděných. Pocity? Oproti Trupíkovi to není jiná liga…je to úplně jiný sport. Jak mi bylo Trupíka ještě předevčírem líto prodat, tak dneska už to tak jisté s jeho setrváním v týmu není :).

V Losině je stock výbava, a to znamená: Mamba Max Pro regulátor a 2800kV motor (nemůžu najít výrobce). Jezdím 2S baterky, k čemuž se váže výměna pinionu na 18z, což jsem ještě nestihl. Po téhle změně o 4z by to mělo být ještě rychlejší.

Ve vzduchu se to chová jak by člověk čekal…což asi každý z vás čekal, ale mě to překvapilo po měsících trápení s Trooperem. Motor, i když není úplná raketa, má dost krouťáku, aby ten težký podvozek ve vzduchu korigoval, takže prozatím jsem nad míru spokojený. Nicméně časem ho asi čeká výměna za něco točivějšího. možná doplním Castle Creations sestavu jejich SC motorem, ale kdo ví.

Nemám ještě Castle Link, takže jezdím s reglem nastaveným tak jak přišel, ale zatím mě to v ničem neomezuje, takže ani nevím, jestli bych něco přenastavoval.

Sdílej