HitHit – Pomožte nám dostat se do cíle

Slibované překvapení je tady…i když asi jste čekali něco jiného

Je to jako se vším a peníze jsou to, co hýbe světem.Momentálně hýbou naším dráhovým světem. Naše plány nejsou smělé, což mohl napovědět už skromný název “#Roburgring” . Dlouhý popis toho, proč a co to děláme najdete v odkazu na HitHit. Pro Vás je důležité, že pro každého, kdo pomůže dráhu postavit, z toho něco kápne. Krom samotného hřejivého pocitu zadostiučinění a lásky k bližnímu svému samozřejmě.

Co budeme financovat

V popisu na HitHit-u už detailně nerozebírám, co, v jakém pořadí a za kolik budeme co teď dělat. Částečně to můžu udělat zde (nejsem omezen 10000 znaky )

To, co musí být

 1. dosypat pozemek, aby zaniknul i zbytek schodu (2m schodu)
 2. navézt kvalitní materiál na povrch dráhy
 3. tribuna
 4. nějaké odvodnění
 5. elektřina
 6. na polovinu z toho jsou třeba těžké stroje

Co bychom jednou chtěli, popř měli mít

 1. časomíra
 2. výbava pro dětský kroužek
 3. zastřešení tribuny
 4. roztleskávačky…(no, na tom jsme se zatím neshodli)
 5. vodu

Nebudu to dále pitvat, projděte si HitHit odkaz. Než nás zhejtujete za žebrotu, vězte, že ceny za odměny jsou v mnoha případech lepší, než budou v budoucnu (např členství, hektolitry piva na párty…).

Ale málem bych zapomněl na to nejdůležitější:
Sdílejte to! Je jedno komu. Ať to vidí celá republika. Ať to vidí každý, kdo si k nám může dát reklamu. Ať nalákáme spoustu další potencionálních kamarádů (a trochu podružně plátců členských příspěvků). Ať to vidí Babiš. Ať to vidí…no dobře, Zeman ať to nevidí…ale všichni ostatní ať to vidí. Dostaňte nás do národní televize, do undergroundu i do papalášských prdelí. Dostaňte nás k cíli. Bez Vás to nedáme 🙂

Teď už jen popřát nám spoustu štěstí, ať se to povede. A samozřejmě #prayForRoro! (už vidíte, jak jsme s tímhle tagem chytře začali dělat kampaň o tden dříve)

A tady už odkaz – https://www.hithit.com/cs/project/3594/rc-offroad-draha

Za video mě nekamenujte…hercem jsem nikdy být nechtěl

Sdílej