Další pokroky na dráze

Vzhledem k výsledku voleb je čas na nějaké dobré zprávy. I když sem nedáváme čerstvé info nějak často (rozhodně ne tak často jako na FB), ne všichni se flákáme. Takže něco  reportování zase máme.

Návoz materiálu

Tomáš dneska ohlídal návoz poslední várky jílu. Tentokrát to je opravdu jíl a použijeme ho jako vrchní vrstvu na skoky, které budeme tvarovat z té nepěkné várky zeminy, co navezli minule. Na obrys dráhy teď plánujeme umístení soů a dalších překážek.

Tribuna

Lukáš se zdobrovolnil jako projektový manažer pro řízení fáze” tribuna”. S plánovaním a organizací mu budou nápomocní dvorní švářeči Dan Kurka plus Ondra Svařil a třídní dívka pro všechno – Martin. K dispozici pro manuální práci jsme se nabídli ještě já s Tomášem…ale vysmáli se nám…tak pomůžeme aspoň shánět nějaký matroš. Tohle je taky momentálně priorita č.1 co se týče financí, sem půjdou všechny příspěvky, abychom to dodělali…bez tribuny nic nezmůžeme.

Časomíra

No a jako vedoucí odboru časoměření, IT a PR jsem koupil časomíru. Prozatím dekodér – zadařilo se na ebay sehnat Cano dekodér (dokonce v EU), který jsme před měsícem chtěli s Tomášem vyrábět sami. Na něčí smyčce ověříme funkčnost a pak objednáme vhodnou smyčku…a tradá 🙂 Už je v poště, s trochou štěstí bude tenhle týden tady. Téma meření, zveřejňování výsledků, online statistik a dalších srandiček si nechám na jindy, ale máte se na co těšit 🙂

Už se těšíme až to spustíme

Takže teď už musíme jenom přemluvit bagristu, aby si na nás udělal čas a jsme skoro v cíli.
Jak vidíte, činíme se co to dá, doufám, že budete spokojeni 🙂
Sdílej