Christmas race v Bohumíně a Ostrava CUP!!!

Jak jistě víte, v předvánoční čas se jely dva závody a to 22.12 v Bohumíně a 23.12 Ostrava Cup. Jakožto RORO jsme se prostě museli zúčastnit a zároveň využít příležitosti otestovat nové rychlejší motory.

Jako pravidelně se účastní minimálně tři znás: Aleš, Folťas a Já (Martin) v různých kategoriích.
Na nedělních závodech bylo přihlášeno celkem 106 aut, z toho 30 v kategorii 1/10 TC Stock, kterou jezdíme my všichni. Do A finále se podařilo probojovat pouze dvěma z nás: Mě a Alešovi, byl to lítý boj, ale nakonec jsme obsadili 9. a 10. místo. Folťase trochu potrápilo nastavení a na „Áčko“ to bohužel nestačilo a celkově si vyjel 15. místo. Kluci ještě jezdí další kategorie a to Trucky (Kamiony) a Formule. Alešův kamion jezdí parádně, až na malé problémy s převracením, které vedly k celkovému 3. místu!

Poslední kategorie kde nás reprezentuje Folťas je kategorie Formulí. Z celkového počtu 17 aut si vybojoval krásné 10. místo! No a nesmíme opomenout tombolu, kde jsme jako RORO odcházeli také s patřičným množstvím cen.

Opět je třeba dodat, že obecně na Bohumínských závodech panuje úžasná atmosféra. Za vše můžeme vděčit Luďkovi Szostkovi a jeho týmu RcteamRychvald, Děkujeme!

výsledky na: MyRCM

Ve stejné sestavě jsme se vydali násladující den na Ostrava Cup ukázat co je RORO zač. Nicméně po první tréninkové jízdě mé nadšení opadlo, vylomený tlumič a nalomená zadní těhlice byla příčinou toho, že jsem do závodu ani nenastoupil. Za to klukům se v průběhu dne dařilo, ve stocích dojel aleš na krásném 4. místě a Folťas na 7. místě. Jeho snažení nebylo marné ani ve formulích. Trať mu očividně sedla a celkově to stačilo na pěkné 4. místo!
Za skvělý závod děkujeme Romanu Krejčímu a jeho partě!!!

výsledky na: MyRCM

Zimní sezóna stále pokračuje, ale rok 2019 končí. Proto mi dovolte popřát vám za celé RORO šťastné a veselé Vánoce, hezké svátky a hlavně šťastný rok 2020!!!
Na viděnou na naší dráze a na závodech v okolí!!!

za RORO Martin M.

Sdílej