Brigáda na RORburgringu

Máme za sebou první brigádu na RORburgringu. Předně chci poděkovat všem, kteří přišli. Sešlo se nás 9 nebo 10 a práce šla od ruky. Tomáš Foltýnek říkal, ještě před začátkem, že pokud to půjde dobře, tak ještě přiříznem 3 metry na každou stranu, ať máme manévrovací prostor. Když jsme ve 2 končili, zmrzlí jak hovínka, a odborným odhadem jsme měli hotovo asi 20% plochy, už jsme neměli v plánu přiřezávat 3 metry na každou stranu. Takže jednoduchou matematikou nám vychází, že budeme potřebovat ještě tak 4 až 5 stejně produktivních dní, abychom aspoň vykáceli.

Hned první strom jsme jebli přes cestu, ale pak už to bylo jenom lepší. Po vzoru Henryho Forda jsme se rozdělili na 3 týmy. Jen dělal bordel motorovkama, druhý zmateně uhýbal padajícím stromům, třetí třídil malé nepoužitelné klacíky na ještě menší a nepoužitelnější. Jedním slovem, menežment byl na světový.

Překvapivě jsme odjeli všichni živí a celkem zdraví (rýmičku a mozoly nepočítám). I když chvíli to vypadalo, že Dana povezeme ve dvou pytlích. Když uklouzl a padal na rozjetou motorovku, už jsem zavíral jedno oko. Ale nakonec žádné video na drsný svět nemáme.

Tady jsou nějaké fotky.

A pokud tohle čte paní Alešová, Aleš nic nedělal. Nemusí tedy nic dělat ani doma.
ales

Sdílej